16. lis 2021

Přípravný kurz

Blíží se přípravný kurz k talentovým zkouškám, který proběhne dne 20. 11. 2021. Součástí kurzu bude jak teoretická část, tak možnost konzultovat vlastní práce.

Více informací pro jednotlivá zaměření naleznete ve složce UCHAZEČI - Přípravné kurzy, kde budeme zveřejňovat i aktuální informace.

25. říj 2021

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se přišli podívat na Dny otevřených dveří 5. a 6. listopadu. I přes složitou situaci kvůli covidu byla účast velká, napočítali jsme přes 700 zájemců o prohlídku naší školy. Pokud se chcete podívat na prezentaci školy, tady je:

25. říj 2021

Vrať to!

Maturitní film absolventa naší školy Dalibora Herdy s názvem Vrať to! je nominován do soutěže festivalu Pražský filmový kufr v kategorii Hraný film tvůrců 16 - 20 let. Všichni Daliborovi a jeho spolutvůrcům fandíme, aby porota složená ze špičkových odborníků ohodnotila jejich film co nejlépe.

16. říj 2021

Proveďte analýzu

Analýza filmu je obsahovou součástí předmětu praktická analýza audiovizuálního díla. Proto ve středu 13. 10. předal žákům 4. ročníku zaměření mediální tvorba své zkušenosti z oblasti analýzy filmu Mgr. Radomír D. Kokeš, Ph.D., z Ústavu filmu a audiovizuální kultury Filozofické fakulty Masarykovy univerzity Brno.

11. říj 2021

Zahráli jsme si na Pražáky

Studenti 4. ročníku na začátku října poznávali Prahu, její památky a krásy. Počasí jim vyšlo a všichni si to užili.

5. říj 2021

Filmové ateliéry už mají 85 let

Filmové ateliéry ve Zlíně letos slaví 85 let od svého založení. V rámci tohoto výročí bychom chtěli všechny zájemce o historii filmu v našem regionu pozvat na Dny otevřených dveří, které se uskuteční 15. a 16. října 2021 od 9 do 18 hodin. Přístupná budou odborná pracoviště v areálu, expozice filmové historie, absolvovat můžete workshopy a promítání filmů. Tak přijďte, těšíme se na Vás!

22. zář 2021

Adaptační pobyt

Naši prváci absolvovali na začátku září v penzionu na Rusavě adaptační pobyt, kde se v rámci her a různých zábavných aktivit snažili lépe poznat. Jak je vidět na fotkách, pobyt si užili.

21. zář 2021

Studentské volby

Už podruhé se naši studenti účastní Studentských voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, které probíhají ve dnech 20. a 21. září v celé republice. Pořádáním studentských voleb chce organizátor přispět k aktivnímu, zodpovědnému a sebevědomému občanství budoucích prvovoličů. Cílem je, aby se studenti středních škol na základě vlastních zkušeností seznámili s volebním systémem. Výsledky ukazují názory a postoje středoškoláků.

10. zář 2021

Akreditované kurzy pro učitele

Naše škola je akred­i­tová­na k provádění vzdělá­vacích pro­gramů. V tuto chvíli nabízí kurz Vývoj WWW stránek pomocí HTML, CSS a Wordpress. Více informací najdete ve složce KURZY.

1. zář 2021

Hurá do školy!

Tak už nám zase začala škola a doufáme, že nebudeme muset zase brzy přejít k distanční výuce. Druhé ročníky připravily novým prvákům přivítání, tak snad si to všichni užili a budou se do školy pořád těšit.

29. čvn 2021

Osvoboďte Karla Zemana!

Škola ožila únikovou hrou, kterou připravili učitelé pro žáky na poslední den výuky. Budovu obsadila Agentura APPE (Asociace psychoterapie paranormálních entit), které se za pomoci žáků podařilo osvobodit ducha Karla Zemana. Všem děkujeme za účast a gratulujeme třem týmům na prvních příčkách, které si odnesly sladkou odměnu.